Osiedle Słoneczne Lipowo. Bliżej niż myślisz, taniej niż przypuszczasz

Informacje o inwestycji

SŁONECZNE LIPOWO – niewielkie zamknięte osiedle składające się tylko z 4 domów w zabudowie bliźniaczej położone pod Warszawą w Lipowie na terenie powiatu otwockiego. Jest to wyjątkowo spokojna, malownicza okolica wymarzona dla rodzin pragnących mieszkać z dala od zgiełku miasta, stresu i zanieczyszczonego powietrza.
Idealne miejsce do życia i wypoczynku zachęca do spacerów po lesie i łąkach, uprawiania joggingu , wycieczek rowerowych czy do jazdy konno. Podczas spacerów można tu spotkać sarny, bażanty i zające.
Do ważnych zalet należy również bezpieczna okolica – w poblizu wyłącznie domy jednorodzinne.

Położenie osiedla na terenie Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu w odległości zaledwie 200 m od dużego kompleksu lasów oraz bliskie sąsiedztwo rzeki Świder i Mazowieckiego Parku Krajobrazowego gwarantują świetny wypoczynek. Znajdujący się w pobliżu ośrodek jazdy konnej z końmi i kucykami stwarza świetne warunki dla aktywnych zawodowo młodych ludzi jak i rodzin z dziećmi.

Dużym atutem osiedla jest jego lokalizacja, tylko 12 km od Warszawy – jednocześnie enklawa ciszy i spokoju, z drugiej strony dobry dojazd do Warszawy. Należy podkreślić, że w odróżnieniu od innych podwarszawskich miejscowości jest stąd bardzo dobry dojazd do Warszawy szosą lubelską oraz dwoma alternatywnymi trasami – wzdłuż otwockiej linii kolejowej lub Wałem Miedzeszyńskim. Jest to ogromna zaleta, której nie znają osoby dojeżdzające z wielu miejscowości pod Warszawą, skąd można jechać tylko jedną drogą jak np. ul. Puławską.

Z miejscowości kursuje autobus miejski linii 720. a z Wiązowny trzy linie do Ronda Wiatraczna nr 720, 722 i 730.

W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, ośrodek zdrowia, kościół a w odległości 10 km będzie oddane w 2014r największe na Mazowszu centrum handlowe Góraszka
Zaletą osiedla jest też jego rozplanowanie – z drogą wewnętrzną pośrodku i planowanym na jej końcu, placem zabaw dla dzieci.

Całe osiedle ogrodzone z bramą otwieraną elektronicznie i videodomofonem, pozwalającym zobaczyć wchodzącą osobę.
Budynki, zaprojektowane w renomowanej pracowni architektonicznej, zostały solidnie wykonywane w tradycyjnej technologii z wysokiej jakości atestowanych i ekologicznych materiałów.

Rozumiejąc obawy Klientów związane z bezpieczeństwem finansowym zakupu, pragniemy poinformować,
że hipoteka osiedla nie jest obciążona czyli innymi słowy: osiedle nie jest nigdzie zadłużone.

Comments are closed.