Osiedle Słoneczne Lipowo. Bliżej niż myślisz, taniej niż przypuszczasz

O nas

Firma DELTA CONSTRUCTION koncentruje się na budowie niewielkich osiedli położonych na obrzeżach Warszawy. Są to zespoły domów jednorodzinnych wolnostojących lub w zabudowie bliźniaczej.
Staramy się zawsze aby nasze inwestycje zapewniały nabywcom komfort zarówno mieszkania, poprzez staranny wybór projektów i materiałów budowlanych, jak i wypoczynku, poprzez dobór lokalizacji w rejonach atrakcyjnych pod względem krajobrazowym.

Obecnie oferujemy w bardzo atrakcyjnej cenie domy bliźniacze w standardzie deweloperskim w zamkniętym osiedlu SŁONECZNE LIPOWO na terenie podwarszawskiego powiatu otwockiego. Ogromną zaletą tego rejonu jest wspaniały klimat oraz wysokie walory przyrodnicze. Wśród zielonych łąk i wiekowych lasów, urozmaiconych polodowcowymi wydmami leniwie płyną wody Świdra i Mieni. Dlatego aż 70% obszaru gminy objęte jest różnego rodzaju formami ochrony przyrody.

Budynki osiedla, położonego w wyjątkowo malowniczej, spokojnej i bezpiecznej okolicy, usytuowane są na foremnych, zbliżonych do kwadratu działkach. Projekt tych estetycznych, wygodnych i funkcjonalnych domów powstał w renomowanej pracowni architektonicznej.

Naszym Klientom udzielamy pomocy w uzyskaniu kredytu.

Comments are closed.